Wiedza

dowiedz się czegoś o architekturze!

Najczęściej zadawane pytania:

Koszt zależy od wielu czynników. W naszej zakładce oferta możesz znaleźć widełki cenowe dla określonego metrażu. Dokładną cenę podamy po rozmowie wstępnej – wtedy poznamy Twoje potrzeby i wizję, które pomogą nam określić poziom skomplikowania projektu, ilość potrzebnej pracy i ostateczną cenę.

Do wykonania projektu potrzebne nam są wymiary wnętrza. Świetnie, jeżeli posiadasz rysunki techniczne. Nie jest to jednak czynnik konieczny – możesz samodzielnie wymierzyć wnętrze bądź zlecić inwentaryzację nam! Dodatkowo cenne będą zdjęcia inspiracji, które pozwolą Ci jak najlepiej opisać swoją wizję. 

Oczywiście! W skład projektu wchodzi lista zakupów, w której znajdziesz wszystkie użyte materiały, meble i dodatki. Lista zawiera linki do produktów oraz adresy sklepów czy showroomów, gdzie można dany produkt obejrzeć najpierw na żywo.

Czas trwania projektu zależy m.in. od wielkości wnętrza, częstotliwości spotkań i poziomu zaawansowania i skomplikowania projektu. Można jednak przyjąć czas około 3-4 tygodni na kuchnię czy łazienkę, oraz 2-3 tygodni na inne pomieszczenia. Przy większej ilości pomieszczeń zazwyczaj pracujemy nad paroma pokojami jednocześnie, co mocno skraca czas trwania całego projektu.

Zazwyczaj spotykamy się z klientami w formie online. Podczas początkowych prac nad koncepcją spotkania są co tydzień, w dalszych etapach zazwyczaj wystarcza jedno spotkanie na dwa tygodnie. Podczas spotkań możesz zlecać dowolną ilość poprawek.

Artykuły:

W przerwach między projektami chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do lektury!

Ta sekcja powstanie już niedługo!