Grafika i branding

świeży wizerunek Twojej firmy

Zestaw używanych fontów opisany jest ich nazwami oraz przeznaczeniem. Opisane są również zależności w wielkości poszczególnych elementów tekstowych, aby w łatwy sposób można było tworzyć własne materiały graficzne, spójne z identyfikacją graficzną firmy.

Szablon zawierający różne typy slajdów do własnego tworzenia prezentacji lub tworzenie pełnych prezentacji z dostarczonych materiałów.

Projektujemy siatkę postów na Instagramie, ale także na Facebooku czy LinkedInie. Dzięki wcześniejszemu planowaniu postów układ jest estetyczny i przyciąga wzrok.

Nowoczesna, przejrzysta i dopasowana do Twojej firmy strona to konieczność w dobie internetu. Pomożemy ci wyróżnić się w sieci i zaistnieć w wyszukiwaniach. Tworzymy strony na WordPressie i oferujemy szkolenia z obsługi, abyś sam był w stanie dodawać nowe treści.

Spójny wygląd firmy to nie tylko ulotki i banery, ale również wnętrza. Korzystając z ustalonej palety kolorów oraz wytycznych klienta możemy wykonać projekt przestrzeni biurowych zgodny z brandingiem firmy.

Masz pytania odnośnie Naszych usług? Chciałbyś umówić się na indywidualną wycenę? Wybrałeś jedną z dostępnych opcji?